Get Adobe Flash player

Poszukiwania zaginionego 53 – letniego mężczyzny przy rzece Narew

18.03.2019_01

fot. eOstrołęka

W dniu 18 marca 2019r. o godz. 16.19 zostały zadysponowane 2 zastępy OSP Ostrołęka wraz z łodzią do poszukiwania zaginionego mężczyzny na rzece Narew w okolicach portu przy moście im. A. Madalińskiego w Ostrołęce [Nowy Most]. Po raz ostatni mężczyzna był widziany w rejonie rzeki Narew, gdzie zostały odnalezione rzeczy osobiste mężczyzny i tam zostały skierowane służby ratownicze. Przy użyciu łodzi motorowodnych i sond dokonano sprawdzenia brzegów rzeki Narew oraz dna rzeki od mostu im. A. Madalińskiego, aż do mostu kolejowego na rzece Narew. Akcja poszukiwawcza tego samego dnia trwała, aż do późnych godzin wieczornych, mężczyzna nadal nie został odnaleziony przez służby. W działaniach uczestniczyły: 2 zastępy OSP Ostrołęka wraz z  łodzią, 2 zastępy JRG PSP Ostrołęka wraz z łodzią, policjanci ze wszystkich wydziałów KM Policji, Państwowa Straż Rybacka i Grupa Ratownicza „Nadzieja”. W dniu jutrzejszym tj. 19 marca 2019r. działania poszukiwawcze mają być wznowione.

Komentarze zablokowane.

kurier Irlandia