Get Adobe Flash player

Archiwum : the ‘Uncategorized’ Category

Strażacy na 115-leciu OSP Myszyniec

OSP MYSZYNIEC

W dniu 4 czerwca 2017r. strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Myszyńcu świętowali jubileusz 115-lecia. Obchody rozpoczęły się od uroczystej mszy świętej w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej, po której to nastąpił przemarsz do amfiteatru RCKK w Myszyńcu. Po przywitaniu przybyłych gości został przedstawiony rys historyczny jednostki OSP Myszyniec, a następnie wręczono medale i odznaczenia dla zasłużonych strażaków. Obecna była reprezentacja naszej Ochotniczej Straży Pożarnej ze sztandarem.

Życzenia Świąteczne – Boże Narodzenie 2016r.

bombkiDruhny/Druhowie

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, które wszyscy chcemy spędzić w atmosferze miłości z rodziną, oderwani od codziennej gonitwy, od problemów

Pragniemy na ten czas złożyć wszystkim Druhnom, Druhom, przyjaciołom i sympatykom ostrołęckiej Ochotniczej Straży Pożarnej jak najlepsze życzenia.

Oby te Święta były dla Was czymś więcej niż pogonią za prezentami. Niech będą oczekiwanym czasem spotkania z Nowo narodzonym Bogiem. Niech On obdarzy Was pokojem serca, radością i wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Zaś w Nowym Roku 2017 życzymy Wam szczęścia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i satysfakcji z tego, że jesteście Strażakami.

                                                                                                                          Zarząd

                                                                                                       Ochotniczej Straży Pożarnej

                                                                                                                       w Ostrołęce

 

kurier Irlandia