Get Adobe Flash player

Kolejny dzień poszukiwań zaginionego mężczyzny na rzece Narew

19.03.2019_05

W dniu dzisiejszym tj 19 marca 2019r. po godz. 8.00 zostały wznowione poszukiwania ok. 53-letniego mężczyzny na rzece Narew przy użyciu łodzi motorowodnych. Przy pomocy specjalistycznych echosond będących na wyposażeniu łodzi motorowodnych, nadal wykonywano czynności przeszukiwania dna rzeki na określonych odcinkach, w celu odnalezienia mężczyzny. W trakcie prowadzonej akcji poszukiwawczej, dokonano również dokładnego przeczesania pobliskich kompleksów leśnych, oraz samej linii brzegowej po obu stronach rzeki Narew. W godzinach popołudniowych w miejscowości Korczaki gm. Rzekuń zostało odnalezione ciało poszukiwanego mężczyzny. Na miejscu wykonywane są czynności z udziałem prokuratora w celu identyfikacji i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. W działaniach uczestniczyły: 2 zastępy OSP Ostrołęka wraz z  łodzią, 3 zastępy JRG PSP Ostrołęka wraz z łodzią, Policja wraz z łodzią, Państwowa Straż Rybacka wraz z łodzią  i Grupa Ratownicza „Nadzieja”.

Komentarze zablokowane.

kurier Irlandia