Get Adobe Flash player

ALARM [/2020] Usuwanie gniazda os. ul. Obozowa – most im. Gen. Antoniego Madalińskiego

02.10.2020_03

W dniu 2 października 2020r. podczas prowadzonych prac porządkowych związanych z wycinką krzewów rosnących w pasie wału przeciwpowodziowego przy ul. Obozowej obok mostu drogowego im. Gen. Antoniego Madalińskiego, pracownicy MZOS-TilT natknęli się na gniazdo os znajdujące się pod spróchniałą karpą. Wydobywające się owady spod karpy stwarzały realne zagrożenie dla pracowników i ograniczały w znacznym stopniu dalsze prowadzenie przez nich prac. O godz. 09.58 został zadysponowany 1 zastęp OSP Ostrołęka do usunięcia gniazda os. Po dojechaniu na miejsca zdarzenia potwierdzono wydobywające się owady spod karpy. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, strażacy zabezpieczeni w kombinezony do zwalczania owadów błonkoskrzydłych, usunęli kokon, a miejsce po usunięciu gniazda, zostało oczyszczone i spryskane środkami chemicznymi. W działaniach uczestniczył 1 zastęp OSP Ostrołęka.

Komentarze zablokowane.

kurier Irlandia