Get Adobe Flash player

Strażacy na akcji charytatywnej „Tydzień dla Bogusi Wilkowskiej”

30.03.2019

W sobotę 30 marca 2019r. przed budynkiem OSP na placu przy ul. Głowackiego odbył się koncert charytatywny pt. „Tydzień dla Bogusi” Impreza cieszyła się zainteresowaniem wśród ostrołęczan i miała charakter charytatywny. Podczas akcji prowadzono zbiórkę funduszy na leczenie Bogusi, która to zmaga się z chorobą – ostrą białaczką limfoblastyczną. W trakcie koncertu odbyły się rożnego rodzaju licytacje, z których całkowity dochód został przekazany na leczenie Bogusi Wilkowskiej. Do tej akcji charytatywnej przyłączyli się również strażacy z naszej OSP, którzy to zaprezentowali sprzęt pożarniczy będący na wyposażeniu naszej jednostki. Dodatkowo można było wziąć udział w akcji strażackiej gaszenia „palących się domków Flinstonów”. W akcji wzięła również udziała Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce, która to odegrała kilka utworów muzycznych.

Koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Ostrołęka

Komentarze zablokowane.

kurier Irlandia