Get Adobe Flash player

Usuwanie skutków ulewy na terenie miasta Ostrołęka

Zalany sklep ul.IW_02

W dniu 11 lipca 2016 r. po godz. 20.00 strażacy z naszej jednostki byli wielokrotnie dysponowani do działań na terenie miasta Ostrołęka, mających na celu usuwanie skutków ulewy, która to przeszła w godzinach popołudniowych przez miasto Ostrołęka. Działania ratowników polegały na: wypompowywaniu wody z różnego rodzaju pomieszczeń, w tym min.: zalanych piwnic, sklepów, a także zdarzeń związanych z pochylonymi drzewami i połamanymi konarami zwisającymi nad ulicą. Przez 2 godz. strażacy z naszej jednostki interweniowali 5 razy min.: ul. Inwalidów Wojennych, ul. Kaszubska, ul. Głowackiego, ul. Krańcowa, ul. I Armii Wojska Polskiego

Zalany sklep ul. Inwalidów Wojennych godz. 20.04

Pochylone drzewa nad ulicą ul. Krańcowa godz. 20.50

Komentarze zablokowane.

kurier Irlandia