Get Adobe Flash player

Pochylone drzewo ul. Kurpiowska

próchniate drzewo_ul. Kurpiowska_05

W dniu 29.06.2016r. o godz. 16.48 zostało zauważone pochylone drzewo na ul. Kurpiowskiej. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy: zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastęp OSP Ostrołęka. Po dojeździe zastano spróchniałe drzewo z uszkodzonymi korzeniami, które pod naporem wiatru pochyliło się nad ciągiem komunikacji pieszej, zagrażając przy tym przechodniom. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie drzewo pocięto przy użyciu piły spalinowej z kosza drabiny mechanicznej. Pocięte kawałki drewna złożono na pasie zieleni. W trakcie prowadzonych prac pilarskich wyłączono z ruchu 2, a później 1 pas ruchu na odcinku 50 metrów ul. Kurpiowskiej.  Utrudnienia na drodze trwały ok. 3 godzin.

 

Komentarze zablokowane.

kurier Irlandia