Get Adobe Flash player

21 listopada 2010- Archiwum

Prace przy pomoście na plaży miejskiej

W dniach 18-20 listopada sekcja ratownictwa wodnego na zlecenie Urzędu Miasta Ostrołęki demontowała trapy umożliwiające wejście na pomost oraz luzowała pod wodą łańcuchy mocujące pomost do dna rzeki.

[flagallery gid=1 name=”Galeria”]

Pamiętamy o zmarłych Strażakach

W dniu 11 listopada w godzinach popołudniowych delegacja naszej OSP wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział we Mszy w intencji zmarłych Strażaków, która w tym roku odbyła się w kościele parafialnym w Łysych. Mszę Świętą celebrowali Ks. proboszcz Józef Kacperski – jednocześnie Prezes OSP w Kuninie – i miejscowy proboszcz Ks. kan. mgr Stanisław Borkowski.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć. Aby obejrzeć je na pełnym ekranie, trzeba wcisnąć „FS”. Aby później wrócić do zwykłego przeglądania strony, należy wcisnąć na klawiaturze „Esc”.

[flagallery gid=2 name=”Galeria”]

Rocznica odzyskania niepodległości

Druhowie R.Mąka, D.Grzeszczyk, G.Stolarczyk

11 listopada obchodzono w naszym mieście 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości w Ostrołęce rozpoczęły się Mszą Św. w klasztorze, który niedawno stał się Sanktuarium Św. Antoniego. Podczas Mszy, jak i po niej, kiedy składano kwiaty przed pomnikiem poległych niedaleko klasztoru, obecna była reprezentacja naszej Ochotniczej Straży Pożarnej ze sztandarem. Poczet sztandarowy tworzyli druhowie Radosław Mąka, Daniel Grzeszczyk i Gerard Stolarczyk.

Później w ramach obchodów rocznicy, odbyła się także specjalna sesja Rady Miasta.

kurier Irlandia