Get Adobe Flash player

24 grudnia 2016- Archiwum

Życzenia świąteczne OW ZOSP RP woj. mazowieckiego

2016-zyczenia-swiateczne-002

Życzenia świąteczne ZG ZOSP RP

zyczena

Życzenia Świąteczne – Boże Narodzenie 2016r.

bombkiDruhny/Druhowie

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, które wszyscy chcemy spędzić w atmosferze miłości z rodziną, oderwani od codziennej gonitwy, od problemów

Pragniemy na ten czas złożyć wszystkim Druhnom, Druhom, przyjaciołom i sympatykom ostrołęckiej Ochotniczej Straży Pożarnej jak najlepsze życzenia.

Oby te Święta były dla Was czymś więcej niż pogonią za prezentami. Niech będą oczekiwanym czasem spotkania z Nowo narodzonym Bogiem. Niech On obdarzy Was pokojem serca, radością i wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Zaś w Nowym Roku 2017 życzymy Wam szczęścia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i satysfakcji z tego, że jesteście Strażakami.

                                                                                                                          Zarząd

                                                                                                       Ochotniczej Straży Pożarnej

                                                                                                                       w Ostrołęce

 

Walne zebranie sprawozdawcze_OSP 2016

zs_2016_08

W dniu 17 grudnia 2016 r. na sali konferencyjnej OSP odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Otwarcia zebrania dokonał Prezes OSP Andrzej Orłowski, witając wszystkich zaproszonych gości, Druhny i Druhów OSP. Po wyborze przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz komisji uchwał i  wniosków, wysłuchano sprawozdania z działalności za 2016 rok,  sprawozdania finansowego, sprawozdania Komisji Rewizyjnej. Na wniosek Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Dh Edwarda Jastrzębskiego jednogłośnie udzielono absolutorium Zarządowi OSP za okres sprawozdawczy. Następnie przyjęto plan działalności oraz plan finansowy i podjęto uchwały na 2017 rok, m.in. zatwierdzono uchwałę zakupu specjalistycznego samochodu pożarniczego typu podnośnik koszowy.

Po zebraniu sprawozdawczym odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne członków OSP. Rozpoczęło się ono krótką przemową Prezesa Zarządu naszej OSP Dh Andrzeja Orłowskiego, który złożył życzenia świąteczne dla wszystkich obecnych oraz nieobecnych i całej braci strażackiej. Później głos zabrał ks. kanonik Zdzisław Grzegorczyk, kustosz ostrołęckiego Sanktuarium Św. Antoniego, który przeczytał fragment z Pisma Świętego i także złożył świąteczne życzenia. Następnie zebrani wysłuchali krótkiego koncertu kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP pod batutą kapelmistrza Zenona Brożyny. Wreszcie wszyscy złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem i częstując się potrawami na wigilijnym stole.

Zebranie Walne Sprawozdawcze OSP_2016

zaproszenie-walne-zebranie_2016-1

Zaproszenie na Wigilię Strażacką 2016

zaproszenie-wigilia_2016

kurier Irlandia