Get Adobe Flash player

21 stycznia 2015- Archiwum

Orkiestra Dęta OSP koncertuję w ostrołęckich Parafiach

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tradycyjnie Orkiestra OSP Ostrołęka wystąpiła na Mszy Świętej w Wigilię Bożego Narodzenia w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce. Nasza orkiestra pod batutą Kapelmistrza Zenona Brożyny, parafialny chór i schola co roku uświetniają Pasterkę w tym Kościele. Coroczną tradycją stają się już występy Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce z koncertami kolęd oraz pieśni religijnych w ostrołęckich parafiach.

06.01.2015r. – koncert kolęd Zbawiciela Świata w Ostrołęce

11.01.2015r. – koncert kolęd Sanktuarium pw. Św Antoniego w Ostrołęce

18.01.2015r. – koncert kolęd Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce

W dniu 25.01.2015r. odbędzie się kolejny koncert kolęd z udziałem naszej Orkiestry Dętej OSP w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu, na który to już dziś serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

Kolejny dzień poszukiwań zaginionej osoby

CAM00032

W dniu 13 stycznia 2015r. o godz. 9.00  zastępy OSP i PSP z Ostrołęki, prowadziły działania, których celem było przeszukanie określonego obszaru leśnego między miejscowością Nowa Wieś Wschodnia, a ul. Krańcową w Ostrołęce. Miejsce poszukiwań zostało określone przez „Jasnowidza”, w którym to,  może znajdować się osoba poszukiwana. Po  przeszukaniu wskazanego rejonu, nie udało się odnaleźć osoby zaginionej. W działaniach uczestniczyły 2 zastępy OSP Ostrołęka SLRR, GLM8/8 i 2 zastępy PSP Ostrołęka SLRR, GBA 2,5/16, a także funkcjonariusze policji.

 

 

 

Przekaż 1% podatku na rzecz OSP

DRUHNY I DRUHOWIE!

ROZPOCZĘŁA SIĘ KAMPANIA 1%

NA ROZLICZENIE SIĘ Z URZĘDEM SKARBOWYM MAMY CZAS DO 2 MAJA 2015 R.

PAMIĘTAJMY O NASZEJ OSP PRZY SKŁADANIU PIT-u

Przypominamy, że zgodnie z uchwałą Zarządu OSP Ostrołęka osoby, które przekażą 1% swojego podatku na ostrołęcką jednostkę OSP są zwolnione z 50% wysokości składki członkowskiej za bieżący rok.

Jak wypełnić końcówkę PIT-a, by przekazać naszej OSP 1%  zobaczyć można na ilustracji poniżej, wykonanej na podst. informacji z ZG OSP RP.

pity

 

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami miasta Ostrołęki

CAM00021W dniu 7 stycznia 2015r. korowód „Orszak Trzech Króli” przeszedł ulicami miasta Ostrołęki sprzed kościoła pw. Zbawiciela Świata do hali im. A. Gołasia przy ul. Traugutta. Na trasie przemarszu rozegrane zostały rożnego rodzaju epizody na specjalnie przygotowanych scenach. W zabezpieczeniu imprezy uczestniczył 1 zastęp OSP Ostrołęka.

Poszukiwania zaginionej osoby – ciąg dalszy

CAM00007W dniu 5.01.2014r. o godz. 10.00  wznowiono poszukiwania zaginionej osoby  przy użyciu 2 łodzi ratunkowych na rzece Narew oraz na terenach przybrzeżnych. Jak dotychczas poszukiwania nie odniosły jednak żadnego skutku. W działaniach poszukiwawczych brał udział 1 zastęp OSP Ostrołęka SLRR wraz z łodzią ratunkową  i 1 zastęp PSP Ostrołęka SLRR wraz z łodzią ratunkową.

kurier Irlandia