Get Adobe Flash player

28 czerwca 2014- Archiwum

Usuwanie gniazda os ul. 11 Listopada

belkaW dniu 28 czerwiec 2014r. o godz. 08.41 zadysponowano 1 zastęp OSP Ostrołęka GLM8/8 do usunięcia gniazda szerszeni w budynku gospodarczym. Przy użyciu specjalnych ubrań pszczelarskich gniazdo zostało usunięte.

Boże Ciało

boze-cialo-2014

Tradycyjnie  strażacy z naszej OSP przygotowali ołtarz na Święto Bożego Ciała. W tym roku ołtarz został usytuowany przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Głowackiego. Wzięli oni udział w procesji. W procesjach wzięła udział także Orkiestra Dęta OSP Ostrołęka i poczet sztandarowy W tym roku uroczystość przypadła w dniu
19 czerwca.

Plama oleju ul.11 Listopada

belkaW dniu 18 czerwiec 2014r. około godz. 08.41 zadysponowano 1 zastęp OSP Ostrołęka GLM8/8   i JRG PSP Ostrołęka do plamy oleju na jezdni.  Po dojeździe na miejsce akcji stwierdzono plamę oleju o szerokości 2 metrów i długości 25 metrów, która zalała jeden pas ruchu. Działania polegały na usunięciu plamy przy użyciu sorbentu i neutralizatora.

Festyn Rodzinny Al. Jana Pawła II

 

DSC07560

W dniu 7 czerwca 2014r. tj sobota na boisku osiedlowym  o godz. 12.00 odbył się Festyn Rodzinny organizowany przez Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa  Społecznego na kompleksie sportowo rekreacyjnym przy alejach Jana Pawła II w Ostrołęce. Nie zabrakło również udziału naszej jednostki, w tym wydarzeniu kulturalnym. Przedstawiono i omówiono sprzęt ratownictwa wodno-nurkowego będący na wyposażeniu naszej jednostki.

Zaproszenie Festyn Rodzinny – Al. Jana Pawła II

plakat2

kurier Irlandia