Get Adobe Flash player

4 maja 2014- Archiwum

Msza Święta w intencji Strażaków

papiez-kwiaty

W dniu 4 maja spod strażnicy OSP strażacy PSP i OSP wraz z Orkiestrą Dętą uroczyście przemaszerowali do Sanktuarium Świętego Antoniego, gdzie złożyli kwiaty pod pomnikiem świętego papieża Jana Pawła II. Następnie o godzinie 10:00 została odprawiona Msza Św. w intencji strażaków.

Galeria dostępna w pełnej treści wiadomości. Read the rest of this entry »

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja i odsłonięcie pomnika św. Jana Pawła II

papiez-pomnikW dniu 3 maja przed Sanktuarium Świętego Antoniego Padewskiego w Ostrołęce odbyły się uroczystości miejskie i kościelne związane z upamiętnieniem kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, powiązane z odsłonięciem pomnika nowego świętego kościoła katolickiego – papieża Jana Pawła II. W uroczystości udział wzięła delegacja strażaków z naszej Ochotniczej Straży Pożarnej z pocztem sztandarowym.

Święto Strażaków

swflorianZ okazji zbliżającego się Święta Św. Floriana, czyli Międzynarodowego Dnia Strażaka Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Druhnom i Druhom OSP, Strażakom PSP oraz ich Rodzinom.

Życzymy wiele satysfakcji z aktywności w różnych dziedzinach życia społecznego, z tego że dzięki naszej służbie żyje się w naszym kraju bezpieczniej, ciekawiej i radośniej. Życzymy także dużo zdrowia i szczęścia w życiu osobistym.

Bogu na chwałę, ludziom na pożytek!

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce

Uwaga! Jednocześnie Zarząd OSP Ostrołęka informuje, że w dniu 4 maja 2014, o godzinie 10:00 w Sanktuarium Św. Antoniego w Ostrołęce odbędzie się Msza Święta w intencji Strażaków. Zbiórka o godzinie 9:20 na placu przed siedzibą OSP. Obowiązuje umundurowanie galowe.

kurier Irlandia