Get Adobe Flash player

24 grudnia 2013- Archiwum

Życzenia świąteczne

Załączamy poniżej skan pisma z życzeniami od Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej i Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej.

Boże Narodzenie 2013

szopka1

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, które wszyscy chcemy spędzić w atmosferze miłości z rodziną, oderwani od codziennej gonitwy, od problemów?

Pragniemy na ten czas złożyć wszystkim Druhnom, Druhom, przyjaciołom i sympatykom ostrołęckiej Ochotniczej Straży Pożarnej jak najlepsze życzenia.

Oby te Święta były dla Was czymś więcej niż pogonią za prezentami. Niech będą oczekiwanym czasem spotkania z Nowo narodzonym Bogiem. Niech On obdarzy Was pokojem serca, radością i wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Zaś w Nowym ? 2014 ? Roku życzymy Wam szczęścia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i satysfakcji z tego, że jesteście Strażakami.

Zarząd
Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce

Wigilia w OSP – 2013

wigilia2013

W sobotę 21 grudnia 2013 r w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne członków OSP. Rozpoczęło się ono krótką przemową Prezesa Zarządu naszej OSP druha Andrzeja Orłowskiego, który złożył życzenia świąteczne dla wszystkich obecnych oraz nieobecnych i całej braci strażackiej. Później głos zabrał ks. kanonik Zdzisław Grzegorczyk, kustosz ostrołęckiego Sanktuarium Św. Antoniego, który przeczytał fragment z Pisma Świętego i także złożył świąteczne życzenia. Następnie zebrani wysłuchali krótkiego koncertu kolęd w wykonaniu Orkiestry OSP pod batutą kapelmistrza Zenona Brożyny. Wreszcie wszyscy złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem i częstując się potrawami na wigilijnym stole.

Zaproszenie na Wigilię Strażacką

Zapraszamy wszystkie Druhny i Druhów z naszej OSP na uroczystą Wigilię Strażacką, która odbędzie się na sali w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce przy ul. Głowackiego 44 w dniu 21 grudnia 2013, od godz. 17:00.

Zarząd OSP Ostrołęka

Podziękowanie

CCF20131207_00000

kurier Irlandia