Get Adobe Flash player

19 maja 2013- Archiwum

OSP Ostrołęka ma nowego Naczelnika

osp-280-300.pngW piątek 17 maja br. z funkcji Naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce zrezygnował Druh Jarosław Kamiński. Piastował on to stanowisko od 2006 roku, otrzymując przez ten czas wiele odznaczeń za wzorową służbę.

Zarząd OSP Ostrołęka składa niniejszym podziękowania za pracę i wszelki poniesiony trud.

Nowym Naczelnikiem OSP Ostrołęka został Druh Wojciech Filochowski, członek sekcji ratownictwa-wodnego.

Międzynarodowy Dzień Strażaka

swflorian4 maja obchodzimy wspomnienie Św. Floriana, patrona Strażaków. Dzień ten nazywany jest od kilkunastu lat Międzynarodowym Dniem Strażaka. W związku z tymże świętem Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce pragnie złożyć wszystkim Druhnom i Druhom życzenia udanej służby, satysfakcji z pełnionej posługi dla społeczeństwa, zdrowia i szczęścia w życiu osobistym.

Pamiętajmy w tym dniu także o tych, których już z nami nie ma. Szczególnie tych, którzy odeszli na służbie, oraz o ich rodzinach.

Najlepsze życzenia przesyła
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce

Odmulanie Omulwi 2013

IMG_3744

W dniu 27 kwietnia po raz piąty wyruszyli na odmulanie Omulwi nasi płetwonurkowie. Trasa licząca ok. 4 km rozpoczęła się na moście w Krukach, a zakończyła na posesji państwa Wojciechowskich u ujścia Omulwi do Narwi.

Organizatorami spływu byli: Ostrołęcki Klub Płetwonurków „Arapaima”, „Ostrołęcka Omulew” oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrołęce.

Zapraszamy do galerii. Bezpośredni link TUTAJ
.

kurier Irlandia