Get Adobe Flash player

30 kwietnia 2013- Archiwum

Podtopienia na osiedlu Leśnym i stan alarmowy rzeki Narew

mojaoka-strazW dniach od 21-30.04.2013 r. strażacy z naszej OSP wypompowywali wodę ze studzienki zbierającej kanalizację deszczową a także budowali wały przeciwpowodziowe na osiedlu Leśnym i patrolowali istniejące już wały przeciwpowodziowe oraz śluzy przepustowe.

Fotografia obok pochodzi ze strony moja-ostroleka.pl
Zdjęcia w galerii są autorstwa Roberta Majkowskiego z Kuriera Ostrołęckiego. Galeria dostępna jest TUTAJ.

Przekazanie samochodu dla OSP (zdjęcia, video)

W dniu 12 kwietnia na placu Urzędu Miejskiego w Ostrołęce, przed budynkiem Referatu Zarządzania Kryzysowego został oficjalnie przekazany i poświęcony samochód dla OSP Ostrołęka. Jest to samochód terenowy marki Toyota HILUX, z przeznaczeniem do holowania łodzi. Samochód został zakupiony ze środków Urzędu Miasta Ostrołęki, Marszałka Województwa Mazowieckiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

\

Galeria zdjęć znajduje się TUTAJ (fot. Andrzej Lipka i Leszek Kłos).

Wielkanoc 2013

Strażacy z Naszej OSP brali udział w adoracji Grobu Pańskiego, a także uczestniczyli w Mszy Rezurekcyjnej i procesji w Kościołach: pw. Św. Antoniego Padewskiego, pw. Św. Franciszka z Asyżu i pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny (farnym).

Natomiast Orkiestra OSP uświetniła swoim występem Mszę Rezurekcyjną w Kościele pw. Zbawiciela Świata. Po Mszy wszyscy uczestnicy spotkali się w strażnicy OSP na tradycyjnym jajku wielkanocnym.

kurier Irlandia