Get Adobe Flash player

26 grudnia 2012- Archiwum

Pasterka 2012

Coroczną tradycją stają się już występy Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce z koncertami kolęd na pasterce. W tym roku Orkiestra dyrygowana przez kapelmistrza Zenona Brożynę zagościła w parafii pw. Św. Franciszka z Asyżu, prezentując tam znane kolędy „Tryumfy” i „Gdy się Chrystus rodzi”.

Zdjęcia i nagrania video z pasterki zamieszczamy poniżej.

GALERIA ZDJĘĆ


(fot. Maciej Krzysztofik / video Wioleta Lipka)

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, które wszyscy chcemy spędzić w atmosferze miłości z rodziną, z dala od problemów dnia codziennego i zgiełku świata.

Pragniemy na ten czas złożyć wszystkim Druhnom, Druhom, Przyjaciołom i Sympatykom ostrołęckiej Ochotniczej Straży Pożarnej jak najlepsze życzenia.

Niechaj te Święta będą dla Was czymś więcej niż bieganiem za prezentami. Niech będą oczekiwanym czasem spotkania z Nowonarodzonym Bogiem. Niech On obdarzy Was pokojem serca, radością i wszystkimi potrzebnymi łaskami.

W Nowym, 2013, Roku życzymy Wam szczęścia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i niezmiernej satysfakcji z tego, że jesteście Strażakami.

Zarząd
Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce

Wigilia Strażacka 2012

W sobotę 15 grudnia 2012 r w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne członków OSP. Rozpoczęło się ono krótką przemową Prezesa Zarządu naszej OSP druha Andrzeja Orłowskiego, który złożył życzenia świąteczne dla wszystkich obecnych oraz nieobecnych i całej braci strażackiej. Później głos zabrał ks. kanonik Zdzisław Grzegorczyk, kustosz ostrołęckiego Sanktuarium Św. Antoniego, który przeczytał fragment z Pisma Świętego i także złożył świąteczne życzenia. Następnie zebrani wysłuchali krótkiego koncertu kolęd w wykonaniu Orkiestry OSP pod batutą kapelmistrza Zenona Brożyny. Wreszcie wszyscy złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem i częstując się potrawami na wigilijnym stole przygotowanym przez gospodarza OSP dh Leszka Kłosa.

Życzymy wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wigilia Strażacka

Zapraszamy wszystkie Druhny i Druhów z naszej OSP na uroczystą Wigilię Strażacką, która odbędzie się na sali w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce przy ul. Głowackiego w dniu 15 grudnia od godz. 16:00.

Zarząd OSP Ostrołęka

kurier Irlandia