Get Adobe Flash player

24 lipca 2012- Archiwum

Orkiestra OSP zagrała dla Filipa

Występem Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce rozpoczął się niedzielny koncert charytatywny ?Gramy dla Filipa? – czytamy na portalu eostroleka.pl. Ostrołęczan na scenę przy Kupcu przyciągnęły liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Nordic walking, pokaz sztuk walki, prezentacja sprzętu wojskowego oraz koncerty – wszystko to miało pomóc w zebraniu jak największej kwoty potrzebnej na leczenie i rehabilitację Filipa Surdela, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Główną atrakcją dnia był występ gwiazdy muzyki country, Tomasza Szweda.

źródło i fotografie: www.eostroleka.pl. Więcej zdjęć TUTAJ.

Pokaz sprzętu w Kaszewcu

DSC02332Tradycyjnie jak co roku, w dniu 14 lipca nasza OSP gościła w miejscowości Kaszewiec na zaproszenie Dyrektora Biura ZOSP RP w Ostrołęce dh Adama Hyjka, organizatora obozu szkoleniowo-wypoczynkowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych. Nasza jednostka zaprezentowała samochód ratownictwa wodnego MAN i przewożony na nim sprzęt nurkowy, sprzęt ratowniczy, skafandry do nurkowania, ubrania ochronne do likwidacji gniazd szerszeni i os oraz łódź z silnikiem Honda 50KM.

Galeria zdjęć dostępna jest TUTAJ.

130-lecie OSP Ostrołęka w oczach kamery

Portal tv-ostroleka.pl zamieścił na swoich łamach materiał filmowy z uroczystości związanych ze 130-leciem Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Krótki film nagrany jest przez p. Dariusza Płoskiego. Korzystając z opcji udostępniania, prezentujemy ów materiał poniżej:

kurier Irlandia