Get Adobe Flash player

26 grudnia 2011- Archiwum

Orkiestra na pasterce

Na zaproszenie ks. kanonika Witolda Kamińskiego, proboszcza parafii pw. Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce, Orkiestra Dęta OSP pod batutą kapelmistrza Zenona Brożyny po raz kolejny uświetniła pasterkę w tym kościele.

Poniżej zamieszczamy kolędy „Bóg się rodzi” oraz „Tryumfy” w wykonaniu naszej Orkiestry.

 

 

 

 

* * *

 


* * *

Życzenia Świąteczne

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, które wszyscy chcemy spędzić w atmosferze miłości z rodziną, oderwani od codziennej gonitwy, od problemów…

Pragniemy na ten czas złożyć wszystkim Druhnom, Druhom, przyjaciołom i sympatykom ostrołęckiej Ochotniczej Straży Pożarnej jak najlepsze życzenia.

Oby te Święta były dla Was czymś więcej niż pogonią za prezentami. Niech będą oczekiwanym czasem spotkania z Nowonarodzonym Bogiem. Niech On obdarzy Was pokojem serca, radością i wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Zaś w Nowym – 2012 – Roku życzymy Wam szczęścia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i satysfakcji z tego, że jesteście Strażakami.

Zarząd
Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce

Filmiki z Wigilii Strażackiej

* * *

 

* * *

 

Strażacka Wigilia

aDSC01320W sobotę w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne członków OSP. Rozpoczęło się ono krótką przemową Prezesa Zarządu naszej OSP druha Andrzeja Orłowskiego. Później głos zabrał ks. kanonik Zdzisław Grzegorczyk, kustosz ostrołęckiego Sanktuarium Św. Antoniego, który przeczytał fragment z Pisma Świętego i poświęcił opłatki. Następnie zebrani wysłuchali krótkiego koncertu kolęd w wykonaniu Orkiestry OSP pod batutą kapelmistrza Zenona Brożyny. Wreszcie wszyscy złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem i zasiedliśmy do wigilijnego stołu.

Życzymy wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Galeria zdjęć dostępna jest tutaj.

kurier Irlandia