Get Adobe Flash player

12 lipca 2011- Archiwum

Kronika na stronie

"Księga pamiątkowa"Dzisiaj nasza strona wzbogaciła się o prawie 200 zdjęć. Wszystkie związane są z historią Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Są to bowiem zdjęcia poszczególnych stron kroniki. Na początek na stronę trafiły zdjęcia pierwszego tomu kroniki. Obejmuje on lata 1957-1996. Wcześniej prowadzona kronika zaginęła (została zniszczona?) w 1939  roku, kiedy Niemcy wkroczyli do naszego miasta.

Oprócz dostępnego już na stronie tomu, zawierającego unikalne, wręcz bezcenne  zdjęcia, istnieją dwa kolejne tomy kroniki. Drugi został założony w 1996 roku, trzeci w 2006. W najbliższych dniach one także zostaną zeskanowane i umieszczone w naszej galerii. Aby przejrzeć pierwszy tom musicie wejść w rozdział KRONIKA po lewej stronie, w dziale HISTORIA.

Miłego oglądania!

Pokaz sprzętu na obozie w Kaszewcu

DSC09868W dniu 9 lipca 2011 roku na zaproszenie Dyrektora Biura ZOSP RP w Ostrołęce dh Adama Hyjka, organizatora obozu szkoleniowo-wypoczynkowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych w miejscowości Kaszewiec, OSP w Ostrołęce zaprezentowała sprzęt ratowniczy, sprzęt nurkowy, skafandry do nurkowania oraz łódź z silnikiem na w/w obozie.

Uczestnicy obozu z dużym zaciekawieniem wysłuchali wykładu Naczelnika na temat zastosowania w akcjach ratowniczych posiadanego przez OSP Ostrołęka sprzętu. Do galerii trafiły zdjęcia z Kaszewca.

GALERIA ZDJĘĆ

kurier Irlandia