Get Adobe Flash player

28 kwietnia 2011- Archiwum

Strażacy czuwali

Na Wielkanoc strażacy OSP Ostrołęka kultywowali wieloletnią tradycję i udali się do ostrołęckich parafii czuwać przed Grobem Pańskim. Po Rezurekcji odbyło się spotkanie członków naszej OSP na którym Druhny i Druhowie na tradycyjnym jajeczku złożyli sobie wielkanocne życzenia.

Zdjęcia z tego spotkania, a także fotografie czuwających przy Grobach strażaków obejrzeć możecie w naszej galerii. Można np. kliknąć tutaj, albo dostać się do niej poprzez linki w menu po lewej lub na górze.

Życzenia Świąteczne

Życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przeżytych w podniosłej atmosferze,
obfitości na świątecznym stole,
smacznego jajka oraz wiosennego nastroju
w rodzinnym gronie
wszystkim Druhnom i Druhom
oraz Przyjaciołom Straży Pożarnej

składa

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce

Płetwonurkowie OSP na „Odmulaniu Omulwi”

Płetwonurkowie z OSP Ostrołęka

Płetwonurkowie z OSP Ostrołęka

Rekordowa liczba 14 płetwonurków z Ostrołęki i Łomży zanurzyła się 2 kwietnia 2011 w nurtach Omulwi aby wziąć udział w dorocznym spływie „Odmulanie Omulwi”. Nie mogło zabraknąć wśród nich płetwonurków z naszej Ochotniczej Straży Pożarnej.

To już trzecia edycja wiosennego pływania przepiękną rzeką, która z roku na rok gromadzi coraz więcej uczestników. Trasa spływu to około 3,5 kilometra urokliwymi meandrami perełki naszego regionu jąka bez wątpienia jest Omulew. Start nastąpił przed drewnianym mostem w Krukach następnie pod mostami w Drężewie i na ulicy Warszawskiej do ujścia Omulwi do Narwi.

Po około 90 minutach na mecie przed mostem kolejowym zameldowali się wszyscy uczestnicy spływu, by w doskonałych humorach i przy sprzyjającej, słonecznej pogodzie wymienić przy ognisku wrażenia z udanej imprezy.

źródło: eostroleka.pl  / własne

Do galerii trafiły zdjęcia z Odmulania Omulwi [linkt TUTAJ]

kurier Irlandia