Get Adobe Flash player

29 grudnia 2010- Archiwum

Orkiestra zagrała na Pasterce

Tradycyjnie Orkiestra OSP Ostrołęka wystąpiła na Mszy Świętej w Wigilię Bożego Narodzenia w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce. Nasza orkiestra pod batutą Kapelmistrza Zenona Brożyny, parafialny chór i schola co roku uświetniają Pasterkę w tym Kościele. Poniżej zamieszczamy fragmenty występu naszej Orkiestry. W tym celu uruchomiliśmy konto na portalu YouTube, na którym zamieszczać będziemy krótkie relacje filmowe z wybranych wydarzeń z życia ostrołęckiej OSP.

Występ Orkiestry OSP Ostrołęka na Pasterce

Orkiestra OSP Ostrołęka – Cicha Noc

Orkiestra OSP Ostrołęka – Gdy się Chrystus rodzi

Życzenia Świąteczne

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia – czas pokoju, oderwania od świata, czas spędzony z rodziną w atmosferze miłości.
W tym czasie pragniemy złożyć wszystkim Druhnom, Druhom i wszystkim przyjaciołom ostrołęckiej Ochotniczej Straży Pożarnej najlepsze życzenia. Niech te Święta będą przez Was oczekiwanym czasem spotkania z Nowonarodzonym Bogiem. Niech obdarzy On Was wszelkimi potrzebnymi łaskami, pokojem serca, radością. Zaś w Nowym Roku życzymy Wam szczęścia, sukcesów  i satysfakcji z tego, że jesteście Strażakami

życzy

Zarząd
Ochotniczej Straży Pożarnej
w Ostrołęce

Wigilia w OSP

Wczoraj w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce odbyło się spotkanie wigilijne. Rozpoczęło się ono krótką przemową Prezesa Zarządu naszej OSP druha Andrzeja Orłowskiego, który przedstawił także treść życzeń od wicepremiera Waldemara Pawlaka – Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Później nastąpiła część tradycyjna, z modlitwą przeczytaną przez druha Radosława Mąkę i dzieleniem się opłatkiem. Ze strażakami dzielili się opłatkiem i życzeniami zaproszeni goście: Prezes radioklubu krótkofalowców Jerzy Ochenkowski, skarbnik tego klubu Krzysztof Kocewski, były prezydent Ostrołęki Ryszard Załuska i Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Dariusz Maciak. Po wysłuchaniu krótkiego koncertu kolęd w wykonaniu Orkiestry OSP dyrygowanej przez kapelmistrza Zenona Brożynę wszyscy siedli do wspólnej wigilijnej wieczerzy.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć.

[flagallery gid=3 name=”wigilia”]

Strażackie Spotkanie Opłatkowe

Po kliknięciu na poniższy obrazek wyświetli Wam się większa wersja zaproszenia na Strażackie Spotkanie Opłatkowe.

kurier Irlandia